OPOP Biopel 20

Cena: 2968.65 €

Priekšrocības

 • Ērta lietošana un vadība
 • Iespēja katlu vadīt caur PC un internetu
 • Automātiskās pelnu tīrīšanas opcija
 • Automātiskā katla siltummaiņa tīrīšana
 • Kompakta granulu tvertne
 • Granulu deglis no nerūsējošā tērauda
 • Droša katla vadības elektronika

Uzdod jautājumu

Noderīga informācija

Papildiespējas katla komplektēšanā: Lambda zonde, Istabas termostats, Granulu vakuuma transportieris, Automātiskā pelnu tīrīšana, Kompresors degļa tīrīšanai, GSM modulis.

Papildus informācija

Granulu centrālapkures katls
OPOP BIOPEL  ir pilnīgi automātiski granulu centrālapkures katli , kuri paredzēti ērtai, ekonomiskai un ekoloģiskai privātmāju, biroju, veikalu un citu sabiedrisku ēku apsildei. Biopel katli strādā autonomi, bez operatora klātbūtnes. Šīs līnijas granulu katli ir aprīkoti ar automātisku siltummaiņa tīrīšanu, samazinot apkalpošanas nepieciešamību un nodrošinot augstu lietderības koeficientu 91-92%.  Biopel katliem ir automātiskā aizdedze, automātiskā granulu padeve, kā arī, pilnīgi komplektējot katlu, var nodrošināt pelnu tīrīšanu katlā. Tai pašā laikā Biopel katliem ir ļoti zema emisija un augsti ekoloģiskie rādītāji. Biopel granulu katliem iespējama attālināta interneta kontrole un istabas termostats.  Katlus var komplektēt ar 250 kg kompaktu granulu tvertni, vai ar atsevišķu tvertni līdz 3 tonnām. Ir iespēja transportēt granulas no rezervuāra līdz katlam 10-25 metru attālumā. Kurināmais: granulas 6-8 mm Priekšrocības:
 • Ekonomiska katla darbība. Lietderības koeficients 91.5%. Mazs granulu patēriņš.Mazs elektroenerģijas patēriņš.
 • Ekoloģiski tīra apkure. Zemi emisijas rādītāji – 5.klase. Atjaunojamais resurss-granulas.
 • Ērta lietošana un apkalpošana. Iespēja vadīt caur datoru, pieslēgt istabas termostatu.Automātiskās pelnu tīrīšanas opcija. Automātiskā siltummaiņa tīrīšana.
 • Ekonomiska katlu mājas platības izmantošana. Kompakta granulu tvertne. Deglis un tvertne var tikt novietoti labajā vai kreisajā katla pusē.
 • Ilgs katla kalpošanas laiks. Nerūsējošā tērauda deglis. Droša elektroniskā vadības sistēma. Droša automātiskā aizdedze katla jaudas modulācija.
   
Katla tips Biopel 20
Nominālā auda kW 20.91
Minimalā jauda kW 30% no nominālās jaudas
Kurināmais Granulu diametrs 6-8 mm
Lietderības koeficients % 91.50%
Ūdens tilpums katlā L 43
Dūmvada vilkme Pa 15-20
Maksimālais darba spiediens Bar 2
Maksimālā darba temp. °C 85
Minimalā darba temp. °C 65
Svars kg 228
Izmēri
A Augstums mm 1054
B Platums mm 555
C Dziļums mm 757
D Dūmvada augstums pa centru mm 708
E Turpgaitas izvietojums mm 178
F Atpakaļgaitas izvietojums mm 868
Cauruļu pievienojums DN G1 1/4”
Dūmvada diametrs mm 150
Biopel 10 * Biopel 15 Biopel 20 Biopel 30 Biopel 40
2813.90 2854.81 2968.65 3263.91 4078.56
<!– Ceturtais tabs –> Lejuplādes
<!– Piektais tabs –> Cienījamie pircēji, sakarā ar to, ka pēdējā laikā Latvijas tirgū ir parādījušās VIADRUS preces (čuguna apkures katli, čuguna radiatori), kas tiek importētas ar neoficiālu izplatīšanas kanālu starpniecību, t.i., preces nav adaptētas Latvijas tirgum, gribam pievērst Jūsu uzmanību sekojošam: 1.vienīgais un ekskluzīvais VIADRUS zīmola izplatītājs Latvijas Republikā ir Firma SIA „FAN”, Reģ. Nr. 40003099626, jurid. adrese Ventspils iela 15, Rīga, LV 1002. Par to var pārliecināties arī produktu ražotāja galvenajā mājas lapā www.viadrus.cz sadaļā SALES , kā arī Firmas SIA „FAN” Latvijas lapā http://www.fan.lv/kontakti/ 2.Oficiālais partneru saraksts, kur var nopirkt VIADRUS preces, kas ir adaptētas Latvijas tirgum, ir pieejams www.fan.lv lapā sadaļā PARTNERI 3.Precēm, kas tiek iepirktas caur neoficiāliem izplatīšanas kanāliem, NETIEK nodrošināts atbalsts, garantijas saistību izpilde un remonts garantijas laikā mūsu servisā. 4.Visiem apkures katliem, kas tiek tirgoti caur oficiālo izplatītāju Firmu SIA „FAN” ir pievienoti speciāli garantijas taloni, kas sastāv no trīs daļām, kur norādīts, ka izplatītājs ir Firma SIA „FAN”. Zemāk ir norādīts attēls ar šo garantijas talonu. 5.Pērkot produktu pie neautorizēta pārdevēja, Jūs riskējat, ka nopirktajam produktam nebūs nodrošināta komplektācija, kas ir norādīta izplatītāja www.fan.lv un ražotāja www.viadrus.cz interneta vietnēs, piemēram, apkures katlam VIADRUS U22 var trūkt termomanometrs, vilkmes regulators, u.t.t. Produktiem var nebūt lietošanas pamācība valsts valodā, garantijas dokumenti, u.c. 6.Ja Jums rodas aizdomas, ka prece, kas Jums tiek piedāvāta ir no neoficiāliem izplatīšanas kanāliem, lūgums zvanīt mums darba dienās no 9:00 līdz 18:00 pa tālruni +371 67615034, +371 29227320 vai rakstīt uz elektroniskā pasta adresi: fan@fan.lv, un mēs varēsim pārbaudīt preci gan pēc sērijas numura, gan pēc veikala, kur Jūs to plānojat nopirkt. Garantijas-talons
Atzvans
+
Atzvanīt
Zvanīt