Viadrus FANDA 25Kw

Cena: 3828.88 €

Fanda katla priekšrocības

  • Atbilst EN 303-5 normu 3.klasei
  • Lietderības koeficients sasniedz 87.9%
  • Automātiskā aizdedze
  • Liesmas kontrole ar optisko elementu
  • Granulu tvertne ir katla cenā
  • Granulu padevi var pieslēgt no jebkādas tvertnes
  • Ilgs katla korpusa kalpošanas laiks
  • Ērta un vienkārša katla apkalpošana un tīrīšana

Uzdod jautājumu

Noderīga informācija

Var vienlaicīgi kurināt gan malku, gan granulas - nav vajadzīga nekāda pārbūve.
Prece ir apskatāma mūsu veikalā

Papildus informācija

Kombinētais malka + granulas c/a katls

VIADRUS FANDA

Sadarbībā ar Čehijas rūpnīcu VIADRUS ir tapis universāls centrālapkures katls FANDA. Katls ir izliets un sapresēts no čuguna sekcijām, apakšējā daļa ir izveidota no karstumizturīga katlu tērauda ar ūdens sienām. Apakšējā daļā ir iebūvēts granulu deglis. Katls FANDA ir veidots tā, ka to var kurināt gan ar malku, gan ar granulām un nav vajadzīga nekāda pārbūve.

Viadrus Fanda kombinētais malkas, granulu apkures katls nodrošina ekonomisku un videi draudzīgu apkuri, lietderības koeficients sasniedz 87.9%

Viadrus Fanda pamatā ir Viadrus U26 čuguna sekciju katla korpuss. Katls atbilst Eiropas normu EN 303-5 3.klasei. Katlam ir ilgs kalpošanas laiks, vienkārša katla tīrīšana un apkope.

Viadrus Fanda granulu katlam ir automātiska aizdedzināšana, viegla kontrole granulu padevei. Katla komplektā ietilpst 80kg granulu tvertne. Granulu deglis ir aprīkots ar foto sensoru, kurš kontrolē degšanas procesu, nodrošina aizsardzību pret pārkaršanu.

Granulu degļa novietojums var būt gan labajā, gan kreisajā katla pusē.

SIA “FAN” ir rūpnīcas Viadrus ekskluzīvais partneris Latvijā, nodrošinām Viadrus Fanda katlu piegādi un uzstādīšanu, kā arī garantijas un pēcgarantijas servisu.

 

 

MODELIS FANDA 5
Sekciju skaits 5
Svars, iekļaujot katlu un granulu tvertni kg 439
Ūdens tilpums l 71.9
Dūmvada izmērs mm 156
Katla izmēri (iekļaujot degli): – augstums mm 1674
– platums mm 1141 – 2982
– dziļums mm 886 – 1590
Bunkura tilpums un svars dm3 130
kg 85
Maksimālais darba spiediens kPa (bar) 250 (2,5)
Rekomendējamā apkures ūdens t° 60 – 85
Rekomendējamā t° atpakaļgaitas ūdenim 60°
Katla savienojums: – turpgaita G2″
– atpakaļgaita G2″
Nominālā jauda kW 25
Minimālā jauda kW 7.5
Lietderības koeficients % līdz 86,8
Kurināma patēriņš pie nomināljaudas kg/h 5.8
Kurināma patēriņš pie minimālās jaudas kg/h 1.74
Degšanas ilgums pie nomināljaudas ar oriģinālo granulu tvertni h 14.17
Degšanas ilgums pie minimālās jaudas ar oriģinālo granulu tvertni h 60.7
Sadegšanas produktu t° 120 – 210

MODELIS pastāvīgā cena ar PVN 21%
FANDA 4 3594.96
FANDA 5 3828.88
FANDA 6 4102.68
FANDA 7 4236.46

Cienījamie pircēji, sakarā ar to, ka pēdējā laikā Latvijas tirgū ir parādījušās VIADRUS preces (čuguna apkures katli, čuguna radiatori), kas tiek importētas ar neoficiālu izplatīšanas kanālu starpniecību, t.i., preces nav adaptētas Latvijas tirgum, gribam pievērst Jūsu uzmanību sekojošam: 1.vienīgais un ekskluzīvais VIADRUS zīmola izplatītājs Latvijas Republikā ir Firma SIA „FAN”, Reģ. Nr. 40003099626, jurid. adrese Ventspils iela 15, Rīga, LV 1002. Par to var pārliecināties arī produktu ražotāja galvenajā mājas lapā www.viadrus.cz sadaļā SALES , kā arī Firmas SIA „FAN” Latvijas lapā https://www.fan.lv/kontakti/ 2.Oficiālais partneru saraksts, kur var nopirkt VIADRUS preces, kas ir adaptētas Latvijas tirgum, ir pieejams www.fan.lv lapā sadaļā PARTNERI 3.Precēm, kas tiek iepirktas caur neoficiāliem izplatīšanas kanāliem, NETIEK nodrošināts atbalsts, garantijas saistību izpilde un remonts garantijas laikā mūsu servisā. 4.Visiem apkures katliem, kas tiek tirgoti caur oficiālo izplatītāju Firmu SIA „FAN” ir pievienoti speciāli garantijas taloni, kas sastāv no trīs daļām, kur norādīts, ka izplatītājs ir Firma SIA „FAN”. Zemāk ir norādīts attēls ar šo garantijas talonu. 5.Pērkot produktu pie neautorizēta pārdevēja, Jūs riskējat, ka nopirktajam produktam nebūs nodrošināta komplektācija, kas ir norādīta izplatītāja www.fan.lv un ražotāja www.viadrus.cz interneta vietnēs, piemēram, apkures katlam VIADRUS U22 var trūkt termomanometrs, vilkmes regulators, u.t.t. Produktiem var nebūt lietošanas pamācība valsts valodā, garantijas dokumenti, u.c. 6.Ja Jums rodas aizdomas, ka prece, kas Jums tiek piedāvāta ir no neoficiāliem izplatīšanas kanāliem, lūgums zvanīt mums darba dienās no 9:00 līdz 18:00 pa tālruni +371 67615034, +371 29227320 vai rakstīt uz elektroniskā pasta adresi: fan@fan.lv, un mēs varēsim pārbaudīt preci gan pēc sērijas numura, gan pēc veikala, kur Jūs to plānojat nopirkt. Garantijas-talons

Atzvans
+
Atzvanīt
Zvanīt