Biomaster 30

Cena: 5503,65 €

Priekšrocības

 • Cauruļu konstrukcija ar siltummaiņa tīrīšanas sistēmu
 • Viegli saprotams un ērti lietojams vadības interfeiss
 • Katlu tērauds P265 GH 6 mm
 • Lietderības koeficients 93%
 • Divkārša granulu degļa tīrīšanas sistēma

Uzdod jautājumu

Noderīga informācija

Jaunas ģenerācijas granulu deglis ar divkāršu tīrīšanas sistēmu.

Papildus informācija

Granulu katls Moderator BIOMASTER
Prece ir apskatāma mūsu veikalā

 

Granulu apkures katls Moderator BIOMASTER
Pilnīgi automātisks granulu katls, atbilstošs visstingrākajām prasībām apkārtējai videi.  Ir ECODESIGN 5.klase sertifikāts.
Granulu katlam Biomaster ražotājs nodrošinājis veselu virkni novatorisku risinājumu, kuri šo katlu padara par vienu no modernākajām apkures iekārtām tirgū.
Katls aprīkots ar Moderator jauno granulu degli, kuram ir divkārša pašattīrīšanās sistēma. Standarta aprīkojumā ietilpst pelnu izvākšana no kurtuves. Ir iespējams uzstādīt motoreduktoru automātiskai siltummaiņa tīrīšanai, tādejādi nodrošinot pilnīgu komfortu. Katla korpusā ir iespēja iemontēt avārijas dzesēšanas termostatu. Iemontētā “actiņa”palīdz kontrolēt degšanas liesmu, neatverot katla durvis.
Visi šie elementi, kā arī degšanas procesa un siltumatdeves kontrole  caur internetu, padara granulu katlu Biomaster par ekoloģiski tīru un drošu iekārtu.
Katls un granulu tvertne ir divi neatkarīgi elementi. Tas atvieglo montāžu un neierobežo apkures iekārtas movietošanu katlu mājā.
Granulu katls Biomaster  – tā ir apkures iekārta tiem, kuri rūpējas par apkārtējās vides aizsardzību, novērtē mājas drošību un komfortu.
Komplektācija:
 • Moderator granulu deglis
 • Katla apvalks ar pulverkrāsas pārklājumu
 • Katla vadība EcoTouch 860
 • Pelnu aizvākšanas sistēma
 • Actiņa
 • Papildus opcija – dzesēšanas termostats
 • Pusautomātiska siltummaiņa tīrīšanas sistēma
 • Granulu tvertne 370 L ar pulverkrāsas pārklājumu
   
NOSAUKUMS JAUDA      kW KOMPL. SVARS kg MIN.KOMPL.DZIĻUMS mm MIN.KOMPL.  PLATUMS mm KOMPL. AUGSTUMS mm KATLA DZIĻUMS mm KATLA PLATUMS BEZ TVERTNES mm  KATLA AUGSTUMS mm Cena EUR ar PVN 21%
BIOMASTER 15 5-15 361 1440 1035 1442 1010 560 1155 4398.31
BIOMASTER 30 10-30 490 1520 1185 1442 1120 710 1355 5503.65
 
Bāzes komplektācija:
Apkures katls
Granulu deglis MODERATOR ar divkāršo attīrīšanas sistēmu
Katla vadība ECOMAX 850 TOUCH  SEPARATE
Granulu  tvertne 370 L
Automātiskā pelnu aizvākšana
Pusautomātiska siltummaiņa tīrīšana
 
 
 
<!– Piektais tabs –> Cienījamie pircēji, sakarā ar to, ka pēdējā laikā Latvijas tirgū ir parādījušās VIADRUS preces (čuguna apkures katli, čuguna radiatori), kas tiek importētas ar neoficiālu izplatīšanas kanālu starpniecību, t.i., preces nav adaptētas Latvijas tirgum, gribam pievērst Jūsu uzmanību sekojošam: 1.vienīgais un ekskluzīvais VIADRUS zīmola izplatītājs Latvijas Republikā ir Firma SIA „FAN”, Reģ. Nr. 40003099626, jurid. adrese Ventspils iela 15, Rīga, LV 1002. Par to var pārliecināties arī produktu ražotāja galvenajā mājas lapā www.viadrus.cz sadaļā SALES , kā arī Firmas SIA „FAN” Latvijas lapā https://www.fan.lv/kontakti/ 2.Oficiālais partneru saraksts, kur var nopirkt VIADRUS preces, kas ir adaptētas Latvijas tirgum, ir pieejams www.fan.lv lapā sadaļā PARTNERI 3.Precēm, kas tiek iepirktas caur neoficiāliem izplatīšanas kanāliem, NETIEK nodrošināts atbalsts, garantijas saistību izpilde un remonts garantijas laikā mūsu servisā. 4.Visiem apkures katliem, kas tiek tirgoti caur oficiālo izplatītāju Firmu SIA „FAN” ir pievienoti speciāli garantijas taloni, kas sastāv no trīs daļām, kur norādīts, ka izplatītājs ir Firma SIA „FAN”. Zemāk ir norādīts attēls ar šo garantijas talonu. 5.Pērkot produktu pie neautorizēta pārdevēja, Jūs riskējat, ka nopirktajam produktam nebūs nodrošināta komplektācija, kas ir norādīta izplatītāja www.fan.lv un ražotāja www.viadrus.cz interneta vietnēs, piemēram, apkures katlam VIADRUS U22 var trūkt termomanometrs, vilkmes regulators, u.t.t. Produktiem var nebūt lietošanas pamācība valsts valodā, garantijas dokumenti, u.c. 6.Ja Jums rodas aizdomas, ka prece, kas Jums tiek piedāvāta ir no neoficiāliem izplatīšanas kanāliem, lūgums zvanīt mums darba dienās no 9:00 līdz 18:00 pa tālruni +371 67615034, +371 29227320 vai rakstīt uz elektroniskā pasta adresi: fan@fan.lv, un mēs varēsim pārbaudīt preci gan pēc sērijas numura, gan pēc veikala, kur Jūs to plānojat nopirkt. Garantijas-talons
Atzvans
+
Atzvanīt