Viadrus A2C 5

Cena: 4318.39 €

Viadrus A2C katla priekšrocības

  • Atbilst EN 303-5 normu 5.klasei
  • Automātiska katla darbība
  • Iespējama katla vadība caur internetu
  • Rotējošais, pašattīrošais granulu deglis
  • Control Touch vadības displejs
  • Augsta efektivitāte, zema emisija
  • Ilgs katla čuguna korpusa kalpošanas laiks
  • Ērta un vienkārša katla apkalpošana un tīrīšana

Uzdod jautājumu

Noderīga informācija

Iespējama katla apkalpošana caur internetu

Papildus informācija

Granulu apkures katls Viadrus A2C 5 20kw
Prece ir apskatāma mūsu veikalā
Jaunums 2017.gadā!
Granulu apkures katls VIADRUS A2C paredzēts ekonomiskai un ekoloģiskai telpu apsildīšanai.
Katls atbilst EN 303-5 normu 5. klasei. Ērta un vienkārša katla lietošana un apkalpošana. Iespējama katla vadība caur internetu.
Viadrus A2C pieejams divos izmēros 5 sekcijas (20 kw) un 7 sekcijas (30 kw). Katla korpuss izgatavots uz Viadrus U28 bāzes. Tas garantē ilgu katla kalpošanas laiku un teicamu katla darbību. Katla korpuss sastāv no samontētām čuguna sekcijām.
Sekcijas izgatavotas no pelēkā čuguna, atbilst EN 1561 normām. Čuguna sekcijas veido degšanas kameru, ūdens tilpuma apjomu un konvekcionālo daļu. Apkures ūdens ieeja un izeja atrodas katla aizmugurējā daļā. Katla aizmugurējā sekcijā atrodas dūmvada izvads un flanču pievienojumi apkures ūdens turpgaitai un atpakaļgaitai. Priekšējai sekcijai pievienotas durvis ar granulu degli, kā arī durvis katla tīrīšanai. Katla korpuss tiek izolēts ar veselībai nekaitīgu minerālu izolāciju, tādejādi nodrošinot siltuma zudumus no katla apkārtējā vidē. Katla augšējās durvīs nostiprināts Pellas X granulu deglis. Granulu deglis aprīkots ar ventilatoru.
Granulu tvertni var novietot gan katla labajā, gan kreisajā pusē. Granulu tvertne neietilpst katla cenā, tvertni var izvēlēties dažādu izmēru un modifikāciju. Granulu padevi no tvertnes uz degli nodrošina granulu padeves šneks. Katla korpusa augšējā daļā atrodas katla vadības bloks un Control Touch sensoru displejs.
SIA “FAN” ir rūpnīcas VIADRUS ekskluzīvais pārstāvis Latvijā, tādejādi nodrošinām katlu garantijas un pēcgarantijas apkopi.
Sekciju skaits GB 5
Katla klase pēc EN 303-5 5
Nominālā jauda kW 20
Min.jauda kW 6.4
Lietderības koeficients % < 91.3
Kurtuves tilpums l 300
kurin.patēriņš min.jauda/nom. Jauda kg/l 1.5-4.9
katla izmēri:
kopējais augstums mm 1345
katla platums bez tvertnes mm 695
kopējais dziļums mm 1100
Dūmvads mm 156
ūdens tilpums katlā l 62.0
Cena  EUR ar PVN (bez tvertnes) EUR 4318.39
Tvertne cinkota  300 L EUR 369,70
Cienījamie pircēji, sakarā ar to, ka pēdējā laikā Latvijas tirgū ir parādījušās VIADRUS preces (čuguna apkures katli, čuguna radiatori), kas tiek importētas ar neoficiālu izplatīšanas kanālu starpniecību, t.i., preces nav adaptētas Latvijas tirgum, gribam pievērst Jūsu uzmanību sekojošam: 1.vienīgais un ekskluzīvais VIADRUS zīmola izplatītājs Latvijas Republikā ir Firma SIA „FAN”, Reģ. Nr. 40003099626, jurid. adrese Ventspils iela 15, Rīga, LV 1002. Par to var pārliecināties arī produktu ražotāja galvenajā mājas lapā www.viadrus.cz sadaļā SALES , kā arī Firmas SIA „FAN” Latvijas lapā https://www.fan.lv/kontakti/ 2.Oficiālais partneru saraksts, kur var nopirkt VIADRUS preces, kas ir adaptētas Latvijas tirgum, ir pieejams www.fan.lv lapā sadaļā PARTNERI 3.Precēm, kas tiek iepirktas caur neoficiāliem izplatīšanas kanāliem, NETIEK nodrošināts atbalsts, garantijas saistību izpilde un remonts garantijas laikā mūsu servisā. 4.Visiem apkures katliem, kas tiek tirgoti caur oficiālo izplatītāju Firmu SIA „FAN” ir pievienoti speciāli garantijas taloni, kas sastāv no trīs daļām, kur norādīts, ka izplatītājs ir Firma SIA „FAN”. Zemāk ir norādīts attēls ar šo garantijas talonu. 5.Pērkot produktu pie neautorizēta pārdevēja, Jūs riskējat, ka nopirktajam produktam nebūs nodrošināta komplektācija, kas ir norādīta izplatītāja www.fan.lv un ražotāja www.viadrus.cz interneta vietnēs, piemēram, apkures katlam VIADRUS U22 var trūkt termomanometrs, vilkmes regulators, u.t.t. Produktiem var nebūt lietošanas pamācība valsts valodā, garantijas dokumenti, u.c. 6.Ja Jums rodas aizdomas, ka prece, kas Jums tiek piedāvāta ir no neoficiāliem izplatīšanas kanāliem, lūgums zvanīt mums darba dienās no 9:00 līdz 18:00 pa tālruni +371 67615034, +371 29227320 vai rakstīt uz elektroniskā pasta adresi: fan@fan.lv, un mēs varēsim pārbaudīt preci gan pēc sērijas numura, gan pēc veikala, kur Jūs to plānojat nopirkt. Garantijas-talons
Atzvans
+
Atzvanīt
Zvanīt