Viadrus ECO GREEN 7 ar 4. paaudzes degli

Cena: 2877.00 €

priekšrocības

  • Atbilst 3. klasei pēc EN 303-5 normām
  • Augsts lietderības koeficients
  • Automātiskā aizdedze
  • Liesmas kontrole ar optisko elementu
  • Granulu tvertne ietilpst katla cenā
  • Granulu padeve iespējama no jebkuras citas tvertnes
  • Ilgs kalpošanas laiks katla čuguna korpusam
  • Granulu padeves mehānisms ietilpst katla komplektā
  • Vienkārša katla apkalpošana
  • Vienkārša katla tīrīšana

Uzdod jautājumu

Noderīga informācija

Katls aprīkots ar 4.paaudzes granulu degli

Papildus informācija

Automātisks čuguna centrālapkures katls
Prece ir apskatāma mūsu veikalā

VIADRUS Green Eco Therm – automātisks čuguna centrālapkures katls, kurināšanai ar granulām. Katls paredzēts ekonomiskai un ekoloģiskai granulu sadedzināšanai pilnīgi automātiskā režīmā, ieskaitot automātisko aizdedzināšanu. Viadrus Green Eco Therm granulu katla komplektā ietilpst granulu deglis, kā arī koka granulu tvertne 80 kg.


Viadrus Green Eco Therm granulu katla korpuss ir visiem labi pazīstamais Viadrus U22 čuguna siltummainis. Tas nodrošina ilgu kalpošanas laiku, vienkāršu un ērtu katla apkalpošanu un tīrīšanu.


Viadrus Green Eco Therm granulu katls atbilst Eiropas normu EN 303-5 3.klasei.  Katla lietderības koeficients sasniedz 87%.


Granulu katls Viadrus Green Eco Therm aprīkots ar jaunākās paaudzes granulu degli, kas nodrošina ērtu, ekonomisku un drošu granulu sadedzināšanu.


SIA “FAN” ir rūpnīcas Viadrus ekskluzīvais partneris Latvijā, nodrošinām Viadrus Green Eco Therm granulu katlu piegādi , uzstādīšanu, kā arī garantijas un pēcgarantijas servisu.

SEKCIJAS Apz. 7 (32X) sekcijas
Nominālā jauda kW 9,5 – 32,00
Lietderības koeficients % <87,9
Koka bunkura ietilpība (komplektā) kg 85
Degšanas ilgums min.- nom.jaudā (koka bunk.) h 35,4-10,6
Degšanas ilgums min.- nom.jaudā (met. bunk.) h 195,8 – 58,8
Izmēri – bez bunkura augst. x plat. mm 1050 x 550
Izmēri – bez bunkura dziļums, degli ieskaitot mm 1527
Svars bez bunkura kg 377
Dūmvada izmērs mm 160
Vilkme Pa 25 – 30
Maks.el.patēriņš pie aizdegšanāš W 100/1200
SEKCIJAS Apz. 5 (25X) sekcijas 7 (32X) sekcijas
CENA ar 4.paaudzes degli EUR 2646.00 2877.00
Lejuplādes
Cienījamie pircēji, sakarā ar to, ka pēdējā laikā Latvijas tirgū ir parādījušās VIADRUS preces (čuguna apkures katli, čuguna radiatori), kas tiek importētas ar neoficiālu izplatīšanas kanālu starpniecību, t.i., preces nav adaptētas Latvijas tirgum, gribam pievērst Jūsu uzmanību sekojošam: 1.vienīgais un ekskluzīvais VIADRUS zīmola izplatītājs Latvijas Republikā ir Firma SIA „FAN”, Reģ. Nr. 40003099626, jurid. adrese Ventspils iela 15, Rīga, LV 1002. Par to var pārliecināties arī produktu ražotāja galvenajā mājas lapā www.viadrus.cz sadaļā SALES , kā arī Firmas SIA „FAN” Latvijas lapā https://www.fan.lv/kontakti/ 2.Oficiālais partneru saraksts, kur var nopirkt VIADRUS preces, kas ir adaptētas Latvijas tirgum, ir pieejams www.fan.lv lapā sadaļā PARTNERI 3.Precēm, kas tiek iepirktas caur neoficiāliem izplatīšanas kanāliem, NETIEK nodrošināts atbalsts, garantijas saistību izpilde un remonts garantijas laikā mūsu servisā. 4.Visiem apkures katliem, kas tiek tirgoti caur oficiālo izplatītāju Firmu SIA „FAN” ir pievienoti speciāli garantijas taloni, kas sastāv no trīs daļām, kur norādīts, ka izplatītājs ir Firma SIA „FAN”. Zemāk ir norādīts attēls ar šo garantijas talonu. 5.Pērkot produktu pie neautorizēta pārdevēja, Jūs riskējat, ka nopirktajam produktam nebūs nodrošināta komplektācija, kas ir norādīta izplatītāja www.fan.lv un ražotāja www.viadrus.cz interneta vietnēs, piemēram, apkures katlam VIADRUS U22 var trūkt termomanometrs, vilkmes regulators, u.t.t. Produktiem var nebūt lietošanas pamācība valsts valodā, garantijas dokumenti, u.c. 6.Ja Jums rodas aizdomas, ka prece, kas Jums tiek piedāvāta ir no neoficiāliem izplatīšanas kanāliem, lūgums zvanīt mums darba dienās no 9:00 līdz 18:00 pa tālruni +371 67615034, +371 29227320 vai rakstīt uz elektroniskā pasta adresi: fan@fan.lv, un mēs varēsim pārbaudīt preci gan pēc sērijas numura, gan pēc veikala, kur Jūs to plānojat nopirkt. Garantijas-talons
Atzvans
+
Atzvanīt