FAN Siltumtehnikas centrs

Viss apkurei un ūdensapgādei

Ventspils iela 15

Rīga, LV-1002

fan@fan.lv

E-pasts saziņai

+371 67615034

Klientu atbalsta tālrunis

9:00 - 18:00

Veikala darba laiks

Fiber Basalt Plus cauruļvadi

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
t_326

Laika gaitā attīstījušās ne tikai apkures sistēmas un ūdensapgādes sistēmas, bet arī cauruļvadi, jo to ražotāji liek lietā jaunas ražošanas tehnoloģijas un materiālus. Fiber Basalt Plus ir jaunākās paaudzes cauruļvadi, kas piedāvā nebijuši augstu kvalitātes līmeni. 

Kas ir Fiber Basalt Plus?

Fiber Basalt Plus ir trīs slāņu cauruļvadi, kas tiek izgatavoti, izmantojot bazalta šķiedras un PP-RCT jeb jaunākās paaudzes polipropilēnu.  Šādus cauruļvadus ir ļoti vienkārši uzstādīt, turklāt to kalpošanas mūžs ir salīdzinoši ilgāks nekā parastajiem cauruļvadiem, kā arī to noturība pret dažādiem ārējiem faktoriem ir augstāka.

Caurule sastāv no šādiem materiāliem:

  • PP-RCT (iekšējais slānis);
  • PP-RCT+BF (vidējais slānis);
  • PP-RCT (ārējais slānis).

Kāpēc bazalta šķiedras cauruļvadi ir labāki par parastajiem stikla šķiedras cauruļvadiem?

Protams, visas jaunās tehnoloģijas tiek izstrādātas tāpēc, lai vienā vai vairākās jomās pārspētu iepriekšējo paaudžu tehnoloģijas, tāpēc loģisks ir jautājums: ar ko bazalta caurules ir labākas par klasiskajām stikla šķiedras caurulēm?

  • Fiber Basalt Plus cauruļvadu iekšējā spiediena noturība pie augstām temperatūrām ir līdz pat 50% lielāka, nekā stikla šķiedras cauruļvadiem.
  • Bazalta cauruļvadi spēj izturēt temperatūras, kas sasniedz 90 grādus pēc Celsija.
  • Šie cauruļvadi nodrošina līdz pat 20% ātrāku šķidrumu plūsmu caurulēs.
  • Fiber Basalt Plus ražotāji darījuši visu, lai, veidojot bazalta cauruļvadus, saglabātu arī stikla šķiedras cauruļvadu labās īpašības.

Bazalta šķiedras tiek veidotas no bazalta akmeņiem, tāpēc šie cauruļvadi ir izturīgi un plastiski, turklāt bazalta šķiedras ražošana ir maksimāli ekoloģisks process.

Jaunās paaudzes polipropilēns jeb PP-RCT ļauj izgatavot cauruļvadus  ar ļoti mazu diametru, kā arī nodrošina lielisku pretestību pret augstām temperatūrām un spiedienu.

Citi mūsu bloga raksti

Konteinera tipa katla māja

Konteinera tipa katla māja Mēs ne tikai gādājam par siltumu jūsmājās, bet arī par siltumu lielos objektos. Un viens no pēdējā laika

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Darba laiki:

  • Darba dienās: 9:00 – 18:00
  • Sestdienās: 10:00 – 14:00
  • Svētdienās: – Slēgts

Veikala atrašanās vieta: