FAN Siltumtehnikas centrs

Viss apkurei un ūdensapgādei

Ventspils iela 15

Rīga, LV-1002

fan@fan.lv

E-pasts saziņai

+371 67615034

Klientu atbalsta tālrunis

9:00 - 18:00

Veikala darba laiks

Kā izvēlēties čuguna radiatorus?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Čuguna radiatori nenoliedzami ir viens no gaumīgākajiem risinājumiem, ja runa ir par radiatoru izvēli, turklāt tie izceļas ar ilgmūžību un izturību. Ja pieņemts lēmums par čuguna radiatoru iegādi, tad svarīgi zināt, kā tos izvēlēties?

Kalor - VIADRUS.CZ

Kāpēc tieši čuguna radiatori? 

Ir cilvēki, kas domā, ka radiatori nav tas gaumīgākais risinājums apkures sistēmas izbūvē, tomēr čuguna radiatori var kalpot pat par gaumīgu interjera elementu. Daudzi interjera dizaineri mājokļiem izvēlas senlaicīga izskata radiatorus ar reljefa ornamentu, kā arī nokrāso tos krāsā, kas kontrastē ar sienas krāsu, lai radiatori vēl vairāk izceltos un kalpotu kā telpas akcents. Čuguna radiatori lieliski piestāv arī vannas istabu interjeriem, turklāt apkures sezonā radiatoru var izmantot kā dvieļu žāvētāju. Jāņem vērā arī tas, ka čuguna radiatori atdziest lēni, tādējādi garantējot ilgstošu siltuma atdevi.

Radiatora modelis

Kļūdās tie, kas domā, ka čuguna radiatori domāti tikai senlaicīgām ēkām, jo mūsdienās čuguna radiatori tiek ražoti dažādiem interjeriem un gaumēm. Piemēram, “Viadrus” piedāvā Kalor radiatorus, kas iederēsies jebkurā interjerā; Styl radiatorus, kas īpaši piemēroti moderniem interjeriem; kā arī Bohemia R radiatorus, kas ideāli spēs papildināt senlaicīgus interjerus.

Sekcijas jauda

Izvēloties radiatorus, jāņem vērā vienas sekcijas jauda, lai zinātu, cik daudz sekcijas nepieciešamas, lai panāktu vēlamo temperatūru telpā apkures sezonas laikā.

Krāsa

Vairumam cilvēku čuguna radiatori asociējas ar baltu vai pelēku krāsu, tomēr tos iespējams pasūtīt jebkurā krāsā no RAL kataloga.

Ar kājām vai bez

Pieejami čuguna radiatori, kas stiprināmi pie sienas, kā arī radiatori ar kājām, kas novietojami uz zemes – tehniskos rādītājus tas nemaina, tāpēc tas galvenokārt ir gaumes jautājums.

Radiatoru garantija

Vairums čuguna radiatoru ražotāju saviem radiatoriem nodrošina 20 gadu garantiju, bet kalpošanas ilgums kvalitatīviem čuguna radiatoriem ir lielāks par 50 gadiem.

Ražotājs

Svarīgi izvēlēties radiatorus no uzticama ražotāja ar pieredzi šajā jomā, tāpēc pirms radiatoru iegādes vajadzētu painteresēties par radiatoru ražotāju vēsturi un lietotāju atsauksmēm. Piemēram, “Viadrus” ir čuguna radiatoru ražotājs, kas darbojas jau kopš 1888. gada un ir viens no līderiem šajā jomā.

Citi mūsu bloga raksti

Konteinera tipa katla māja

Konteinera tipa katla māja Mēs ne tikai gādājam par siltumu jūsmājās, bet arī par siltumu lielos objektos. Un viens no pēdējā laika

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Darba laiki:

  • Darba dienās: 9:00 – 18:00
  • Sestdienās: 10:00 – 14:00
  • Svētdienās: – Slēgts

Veikala atrašanās vieta: