Gandrīz katrā mājoklī vai publiskā telpā nākas redzēt apkures radiatorus, kuri ir   tikai  baltā  krāsā un vienādi gludi. Atšķiras vien ražotājs, radiatora augstums  un garums. Visbiežāk pat  radiatoru  dizains visiem  ir vienāds.

Mūsu uzņēmums kā radiatoru vairumtirgotājs piedāvā patērētājam plašu ne tikai tērauda, bet arī  augstas  kvalitātes  čuguna radiatoru klāstu. Ir pārstāvēti vairāki ražotāji, gan no Eiropas, tajā skaitā arī čehu VIADRUS, gan arī ārpus, piemēram, no Turcijas.

Mūsu veikalā ir pieejami dažāda dizaina un krāsu radiatori, iespējama  plaša   radiatoru tehniski raksturojošo  parametru izvēle.  No apmēram divdesmit radiatoru  modeļiem  pircējam    izvēle   savām vajadzībām un  vēlmēm izvēlēties  atbilstošāko. Mums  ir pieejami radiatori ar dekoratīvo rotājumu un bez rotājuma,  ar  biezāku vai plānāku čuguna  lējumu, zemāki,  augstāki, ar un bez palikņiem (kājiņām) un dažādu dizainu.

Mēs palīdzēsim izvēlēties tieši jūsu vajadzībām atbilstošāko risinājumu- aprēķināsim pēc telpas  plāna vajadzīgās jaudas un  radiatoram  nepieciešamo elementu (ribu)  skaitu,  kā arī   to visu saskrūvēsim. Atbilstoši jūsu  vēlmēm un  apsildāmā  mājokļa  dizainam,  mēs   pēc  RAL  kataloga nokrāsosim radiatorus  jūsu  izvēlētā krāsā un pat tonī. Tādējādi  jūsu  mājoklī būs patīkams siltums  ar skaistu  dizainu.

Čuguna radiatoru izturību var skaitīt gadu desmitos. Arī mūsdienās ne reti ir sastopami  radiatori no čuguna, kas kopā ar ēku  kalpo saimniekiem pat 100  un vairāk gadus.

Jūs noteikti interesē šādu čuguna radiatoru izmaksas. Ņemot vērā nākotnes perspektīvu-tad čuguna radiators jums kalpos vismaz četras reizes  ilgāk par  standarta tērauda  konvektoriem. Ja rēķina ilgtermiņā, tad cenu starpība, kura  ir tikai 2 līdz 3 reizes, noteikti atmaksājas.

Aicinām jūs atteikties no  pieejamā   standarta un izvēlēties  krāsās un dizainā dažādos  čuguna radiatorus, kuri priecē skatu  un kuri nav jāslēpj  aiz aizkariem.

                Mūsu veikalā  Ventspils ielā 15, Rīgā,  minētie produkti  ir pieejami plašā izvēlē. Mēs jums sniegsim  profesionālu  konsultāciju. Gaidīsim!