Pakalpojumi

Strādājot individuāli ar katru klientu, tiek piedāvāts optimālākais apkures un ūdensapgādes sistēmas risinājums.Izstrādājam tāmes un aprēķinus gan pēc rasējuma, gan arī aizbraucot objektā uz vietas. Pēc klienta vēlēšanās tiek aprēķinātas izmaksas dažādu kurināmo veidu sistēmu ierīkošanai kā arī izmaksas, izmantojot dažādus materiālus.
Piedāvājam montāžas pakalpojumus, sākot no vecā centrālapkures katla nomaiņas ar jaunu, un beidzot ar pilnīgu apkures sistēmas ierīkošanu sabiedriskajās ēkās.
Cietā kurināmā centrālapkures katlu montāža
Granulu katlu montāža
Granulu degļa montāža esošā katlā
Gāzes katlu montāža
Ūdens sildītāju montāža
Radiatoru montāža
Silto grīdu ierīkošana
Esošo apkures sistēmu remonts
Darba apjoms, izmantojamie materiāli, izpildes termiņi un izmaksas vienmēr tiek individuāli saskaņotas ar klientu.
P.S. Mūsu serviss nodrošina visas garantijas, visiem apkures sistēmas materiāliem un veiktajiem darbiem.

Cienījamie pircēji, sakarā ar to, ka pēdējā laikā Latvijas tirgū ir parādījušās VIADRUS preces (čuguna apkures katli, čuguna radiatori), kas tiek importētas ar neoficiālu izplatīšanas kanālu starpniecību, t.i., preces nav adaptētas Latvijas tirgum, gribam pievērst Jūsu uzmanību sekojošam:

1.vienīgais un ekskluzīvais VIADRUS zīmola izplatītājs Latvijas Republikā ir Firma SIA „FAN”, Reģ. Nr. 40003099626, jurid. adrese Ventspils iela 15, Rīga, LV 1002. Par to var pārliecināties arī produktu ražotāja galvenajā mājas lapā www.viadrus.cz sadaļā SALES , kā arī Firmas SIA „FAN” Latvijas lapā https://www.fan.lv/kontakti/

2.Oficiālais partneru saraksts, kur var nopirkt VIADRUS preces, kas ir adaptētas Latvijas tirgum, ir pieejams www.fan.lv lapā sadaļā PARTNERI

3.Precēm, kas tiek iepirktas caur neoficiāliem izplatīšanas kanāliem, NETIEK nodrošināts atbalsts, garantijas saistību izpilde un remonts garantijas laikā mūsu servisā.

4.Visiem apkures katliem, kas tiek tirgoti caur oficiālo izplatītāju Firmu SIA „FAN” ir pievienoti speciāli garantijas taloni, kas sastāv no trīs daļām, kur norādīts, ka izplatītājs ir Firma SIA „FAN”. Zemāk ir norādīts attēls ar šo garantijas talonu.

5.Pērkot produktu pie neautorizēta pārdevēja, Jūs riskējat, ka nopirktajam produktam nebūs nodrošināta komplektācija, kas ir norādīta izplatītāja www.fan.lv un ražotāja www.viadrus.cz interneta vietnēs, piemēram, apkures katlam VIADRUS U22 var trūkt termomanometrs, vilkmes regulators, u.t.t. Produktiem var nebūt lietošanas pamācība valsts valodā, garantijas dokumenti, u.c.

6.Ja Jums rodas aizdomas, ka prece, kas Jums tiek piedāvāta ir no neoficiāliem izplatīšanas kanāliem, lūgums zvanīt mums darba dienās no 9:00 līdz 18:00 pa tālruni +371 67615034, +371 29227320 vai rakstīt uz elektroniskā pasta adresi: fan@fan.lv, un mēs varēsim pārbaudīt preci gan pēc sērijas numura, gan pēc veikala, kur Jūs to plānojat nopirkt.
Garantijas-talons

Pie mums iegādāto preci par papildus samaksu nogādāsim jūsu norādītajā adresē trīs dienu laikā.
Transporta pakalpojumi ir pieejami gan Rīgā, gan arī pārējā Latvijas teritorijā.
Pašlaik sadarbojamies ar divām patērētāju kreditēšanas kompānijām: Best Līzings un InCredit Group. Klients var izvēlēties kompāniju ar sev vēlamākajiem nosacījumiem.
Best Līzings kredīta līgumu var noformēt veikalā uz vietas, līdzi ņemot pasi.
Aizņemies atbildīgi!
Tā kā mums ir vairāk nekā 150 sadarbības partneri visā Latvijā, tad esam ieinteresēti, lai mūsu produkciju pārdotu un uzstādītu arvien zinošāki un profesionālāki cilvēki.

Jau esošajiem klientiem katru gadu organizējam apmācības par piedāvāto produkciju, iepazīstinām ar ražotājrūpnīcu un montāžas jaunumiem.

Jauniem klientiem pirms līgumu slēgšanas organizējam apmācību kursu.

Pēc montāžas firmu un individuālo meistaru pieprasījuma organizējam mācības darbam ar “Ekoplastik” caurulēm un veidgabaliem, apkures un ūdensapgādes sistēmu ierīkošanai.

Pēc sekmīgas praktisko un teorētisko eksāmenu nokārtošanas, mācību dalībnieki saņem rūpnīcas “Ekoplastik” sertifikātu.

Cena (ar PVN 21%)
Meistara (speciālista ) 1 darba stundas izmaksas bez transporta izdevumiem (tajā skaitā konsultācija, apsekošana utml.) 30. 00 €
Ārpus Rīgas un Jūrmalas jāmaksāTransporta izmaksas
0.30 € /km
TRANSPORTA IZMAKSAS 1) Ja pieved preces ar ar preču svaru līdz 100 kg- 0.30 €/km2) Ja pieved preces ar svaru līdz 400 kg (ar Mercedes BENZ GF 810 ) – 0.50 €/km3) Ja pieved ar preces ar kravas auto IVECO DAILY (HA 8496) un IVECO 100E (HA 8496) – 0.80 €/ km