Izvēloties apkures katlu, katram ir svarīgi, lai tas būtu ērti lietojams, ekonomisks, izturīgs, nodrošinātu siltumu mājās, kā arī kalpotu vairākus gadus, neradot nekādas problēmas. Šīm prasībām atbilst VIADRUS apkures katli. Šajā rakstā noskaidrosim, ar ko tad šie apkures katli ir īpaši?

VIADRUS darbības pirmsākumi meklējami tālajā 1888. gadāšo gadu laikā uzņēmums uzkrājis bagātīgu pieredzi, kas palīdzējusi pilnveidot tehnoloģijas, liekot lietā uzkrātās zināšanas, kvalitatīvākos materiālus un jaunākos ražošanas paņēmienus. Uzņēmuma ražotās iekārtas ieguvušas EN ISO 9001 un  ISO 14001 sertifikāciju, kas apliecina iekārtu kvalitāti un atbilstību drošības normām.

VIADRUS ir viens no pasaulē vadošajiem čuguna radiatoru ražotājiem, kas piedāvā klasiskus, modernus un retro dizaina risinājumus dažādām gaumēm. VIADRUS ir radiatoru un apkures katlu pārdošanas līderis Centrāleiropā, turklāt firmas ražotās iekārtas tiek pārdotas vairāk nekā 40 valstīs visā pasaulē un VIADRUS tirgus daļa turpina pieaugt.

VIADRUS piedāvājumā ir šādi apkures katli:

  • Cietā kurināmā apkures katli no čuguna.
  • Biomasas apkures katli, kas nodrošina ļoti ekoloģisku mājokļa apsildīšanu.
  • Gāzes ģenerācijas katli, kas ļauj mājokli saglabāt vienmēr tīru, jo tiek izmantots gāzveida kurināmais.

Iekārtu izgatavošanai tiek izmantots pelēkais čuguns, karstumizturīgs tērauds, misiņš un bronza.

Kāpēc izvēlēties VIADRUS?

VIADRUS apkures katlu ražošanu veic meistari ar bagātīgu pieredzi, ievērojot ļoti striktas kvalitātes un drošības prasības, tādējādi garantējot galaproduktam ilgu kalpošanas mūžu. Uzņēmums apkures katliem nodrošina pieejamas cenas, kā arī izdevīgus garantijas nosacījumus, lai apmierināts būtu gan pircējs, gan pārdevējs.

Uzņēmums piedāvā apkures katlus gan privātmājām ar mazu apsildāmo teritoriju, gan katlu mājām, kur apsildāmā teritorija ir daudzreiz lielāka. (Pieejami manuālie un automatizētie cietā kurināmā apkures katli, gāzes apkures katli (kondensācijas un atmosfēras degļa), kā arī papildaprīkojums.) Apkures katlu sortiments veidots tā, lai katrs klients varētu atrast savām vajadzībām piemērotāko risinājumu, turklāt ražotāji padomājuši par to, lai katlu apkope būtu nepieciešama pēc iespējas retāk, kā arī, lai tās veikšana būtu maksimāli vienkārša.

VIADRUS apkures katlu priekšrocības:

  • videi draudzīgs sniegums;
  • moderni degļi ar automātiskās aizdedzināšanas sistēmu;
  • aizsardzība pret pārkaršanu;
  • aizsardzība pret uguns nokļūšanu kurināmā padeves bunkurā;
  • moderna degšanas procesa kontroles sistēma;
  • augsts lietderības līmenis;
  • noturība pret koroziju un izdegšanu.

Latvijā VIADRUS ražotos apkures katlus iespējams iegādāties pie SIA „Fan”, kas atrodas Ventspils ielā 15, Rīgā.